שירותים נלווים למכירה ורכישת דירה שעושים את ההבדל

בנינו מעטפת בעלי מקצוע שמעניקה פיתרון לכל נושא בתהליך של מעבר דירה ומאפשרת לכם להיות בראש שקט.

ייעוץ משפטי והסכמי נדל"ן

עו”ד המתמחה בעסקאות נדל”ן מכל סוג, יבצע בדיקות מקדימות לעסקה, יערוך סימולציות מס כדי למנוע הפתעות בתשלומי מיסים והיטלים לרשויות, ינטרל סכסוכים אפשריים בין מוכר לקונה, ישמור על האינטרסים שלכם על מנת שתהיה לכם עסקה בטוחה.

שמאות מקרקעין

רוצים לדעת בדיוק כמה הבית שלכם שווה? צריכים לדעת כמה היטל השבחה עליכם לשלם? ביצעתם חריגות בנייה ואתם לא יודעים איך לצאת מזה?  יש לנו שמאי שמתמחה בכל התחומים – בתים פרטיים, נחלות, משקים, דירות קבלן, דירות יד שניה, השמאי שלנו נותן פיתרון לכל סוגייה משפטית הקשורה בשוי הנכס והיטלים החלים על הנכס.

ייעוץ מס

גיליתם שיש לכם מס שבח לשלם? רוצים לדעת האם מגיע לכם החזר? צריכים למכור נכס מסחרי וחוששים מהמיסוי הגבוה? יש לנו אנשים שזאת ההתמחות שלהם! לסדר לכם החזרים של מס שבח. הרבה אנשים לא מודעים שמגיע להם החזר חלקי ואף מלא בהרבה מאד מקרים בהם נדרשו לשלם מס שבח במכירת נכס מגורים או נכס מסחרי.

מיון תכולה, ארגון ותיוק מסמכים

תכולת הבית שנאגרה במשך שנים עלולה להכביד מאד במחשבה על מעבר דירה, כמו גם מסמכים רבים מול רשויות, חברות שונות וכו'. תקבלו סיוע במיון התכולה, מסירה/מכירה/תרומה של תכולה מיותרת, תיוק וארגון מסמכים וסדר שיעשה לכם שקט נפשי.

כל שירותי מעבר דירה

בגיל ובמעמד מסוימים, כבר אין צורך לבצע הכל לבד. אנחנו נדאג לאריזה עדינה ומסודרת של תכולת הבית, הובלה זהירה של הציוד לבית החדש ופריקה וסידור של הדברים שלכם ברגישות ותשומת לב לכל ארגז ומוצר.

עזרה טכנולוגית

רוצים עזרה בתפעול הטלפון? לעשות הזמנה של קניות מהסופר? לעשות זום עם הילדים? נעניק לכם עזרה טכנית, טכנולוגית ודיגיטלית, בסבלנות, עם הסברים פשוטים וברורים שמותאמת לאוכלוסיית ה- 60 פלוס.

בחירת דיור מוגן מותאם לצרכים ולרצונות שלכם

אתם חושבים על מעבר לדיור מוגן ומתקשים לבחור מהמגוון הגדול? לא בטוחים איזה מהם יתאים לכם יותר מבחינה בריאותית, תקציבית, חברתית? אנחנו נעזור לכם למפות את הצרכים והרצונות שלכם, נשווה אותם לשירותים השונים שמציעים הבתים למיניהם, נדאג לכם לכמה ימי ניסיון ונבטיח שהבחירה שלכם תהיה מדויקת עבורכם.

עיצוב פנים והום סטיילינג

רוצים לוודא שהבית החדש יהיה אסתטי ויתאים לצרכים שלכם? אתם צריכים התאמות דיור כמו ידיות אחיזה בשירותים ובמקלחת, מעלית שמתאימה לכם, שיפועים נוחים להתניידות בכסא גלגלים או לחצני מצוקה? רוצים עזרה בתכנון החדרים ובבחירת הריהוט לבית החדש? מעצבת הפנים שלנו תסייע לכם בכל אלו ובהרבה נושאים נוספים ייחודיים לאוכלוסיית ה- 60 פלוס.

קבלן שיפוצים

זהו ללא ספק אחד התחומים שהכי קשה להשיג בהם איש מקצוע אמין, ישר ומקצועי. אנחנו עשינו את הבדיקות עבורכם ונדאג להכיר לכם קבלן שיפוצים שעובד עם הלב לפחות כמו שהוא עובד עם כלי עבודה. כזה שיעמוד בזמנים, שיהיה נאמן להסכם ביניכם, ויגרום לכם להתאהב בבית החדש שלכם ולהמליץ עליו לכל מי שאתם מכירים.

הנדימן להתקנות ותיקונים קלים

צריכים עזרה בתליית גופי תאורה? להתקין תמי 4 על השיש? לתלות מדפים? להתקין לצבוע את המקלחת? יש לנו בדיוק את איש המקצוע עבורכם. הגון, מקצועי, חביב וסבלני. מתליית תמונה על הקיר ועד פתיחת סתימה בכיור, לאיש יש ידי זהב וחיוך מקסים.