הבית גדול ?
המדרגות מעייפות ?
חולמים לגור ליד הילדים ?

שירות חדש - ליווי אישי במכירת דירה מותאם לגילאי 60 פלוס

מבית

שירות חדש - ליווי אישי במכירת דירה מותאם לגילאי 60 פלוס

מבית

לתיאום פגישת ייעוץ ניתן ליצור קשר בטלפון: 072-3936412 או השאירו פרטים

איך מתחילים ?

מה חשוב לך?

פגישת היכרות
ובחינת צרכים

בדיקות הכרחיות

מסמכי רישום
הערכת מיסוי

אומנות המכירה

מדידת הנכס
צילום, פרסום ושיווק

מזל טוב!

ניהול מו"מ
ליווי לחתימת חוזה

המומחיות שלנו

נדל"ן 60+ מתמחה בשירות ייחודי לאוכלוסיה הבוגרת בתהליך מכירה ורכישת נכס למגורים

מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיית גילאי 60+ וניסיון עשיר במכירה וקניית נכסים שמותאמים לרצונות ולצרכים שלהם, גיבשנו תהליך עבודה לזוגות מבוגרים ולמבוגרים יחידים. לצורך הצלחת הליווי במכירה או רכישת דירה, יצרנו שיתופי פעולה עם בעלי מקצוע שנבחרו בקפידה להעניק שירותים נלווים, יש לנו היכולת לגבש אמונה ומוטיבציה שמסייעות לעשות את הצעד הראשון להתחלת תהליך שינוי מקום המגורים.

"אני צריך איש מקצוע מנוסה שיבין את הצרכים שלי וילווה אותי בתהליך מכירת הדירה"

מזמן רצית למכור את הבית ולעבור לבית שמתאים לך?
עם פעילויות חברתיות ואנשים בסטטוס שלך,
כבר לפני שנה הילדים הבטיחו לעזור אבל הם לא מצאו זמן... המסקנה ברורה.

"איתי הוא אדם רגיש ומיוחד, איש אמין עם ערכים, מסוג האנשים שאפשר להרפות ולסמוך עליהם בתהליך חשוב כל כך"

דליה

מה מספרים אלו שבחרו בליווי של איתי ונדל"ן 60+ ?

למי מתאים
נדל"ן 60+

שיתופי פעולה נבחרים

יועצים בתחומים שונים

✓ משפטי
✓ מימון ומשכנתאות
✓ ביטוחי ופנסיוני
✓ פיננסי השקעה

פינוי והובלת תכולת דירה

✓ מיון, אריזה, הובלה ופריקה
✓ מכירה/ מסירה של תכולה
✓ ארגון ותיוק מסמכים
✓ סידור, מיון ובקרת תרופות

שירותים להעלאת ערך הנכס

✓ שיפוצים ותיקונים
✓ ניקיון
✓ סטיילינג ועיצוב
✓ צילומי הנכס

שירותים בנכס החדש

✓ עיצוב פנים והום סטיילינג
✓ סידור ארונות
✓ שירותי ניקיון
✓ שירותי הנדימן

איתי כהן

מלווה עסקאות נדל"ן 60+

איתי כהן מלווה בצורה אישית ומסורה עסקאות מכירה וקנייה של נדל"ן לאוכלוסיית בני ה- 60 פלוס. איתי הופך תהליך של מעבר דירה בגיל מבוגר, שעלול להיות מורכב, עתיר לוגיסטיקה ולא פשוט, לפרויקט נינוח, רגוע ונטול לחצים מיותרים.

איתי, שהיה בעברו גם מאמן אישי (קואצ'ר), עושה שימוש ביכולתו לבנות תמונת חזון בראשם של לקוחותיו, להחדיר בהם אמונה ומוטיבציה שמסייעות להם לעשות את הצעד הראשון (והמפחיד) ולהתחיל תהליך שינוי מקום המגורים מתוך תחושה שהם לא לבד.

לאחר יותר מעשור בהייטק בארץ ובחו"ל, וצבירת ניסיון כמאמן אישי, החליט איתי להביא בשורה חדשה לעולם תיווך הנדל"ן בדמות משרד תיווך נדל"ן בגישה אחרת. איתי הנחיל סטנדרטים גבוהים של שירות לקוחות, יצירת יחסי אמון, אחריות, שקיפות והוגנות עם לקוחותיו, במקביל למקצועיות חסרת פשרות ונחישות להבטיח את האינטרסים שלהם.

איתי מלווה את לקוחותיו באופן אישי בכל שלב בתהליך המכירה!

"בתחום הנדל"ן לא קל למצוא מומחה שיהיה גם מקצועי, גם חרוץ, גם הגון וגם ידע לעשות את עבודתו עם חיוך. לאיתי יש את כל התכונות הללו ובגדול"

בני

מה מספרים על הליווי של איתי

יש לך שאלה?

קשה לי לסמוך על אדם זר שינהל עסקה כל כך גדולה. לא עדיף לחכות שהילדים יתפנו לעזור לי?

הקושי שלך מובן וברור, דווקא בגלל שמדובר בנושא מורכב ולא פשוט שכולל משתנים רבים, אנו ממליצים לך להסתייע באיש מקצוע מנוסה ומיומן, שבקיא ברזי ענף הנדל"ן בכלל ומתמחה בעבודה מול גילאי 60+ בפרט - ולא פחות חשוב - שיודע להימנע מנפילה ל"בורות" שעלולים להופיע בעסקאות נדל"ן.

למה בכלל צריך לשלם על תיווך ולהתחייב לבלעדיות? אפשר לפרסם את הבית לבד באתר יד2

בשונה מהאדם הפרטי, אנחנו מתשאלים את המתעניינים, בודקים אם הנכס מתאים לצרכים שלהם, בוחנים את יכולות המימון שלהם, מבררים לגבי ערבים ובטחונות, ומרגישים את ה"דופק" שלהם, כמו שרק אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים יכולים. אנחנו נתאם איתך ביקור בנכס רק מול הלקוחות הפוטנציאליים, הרציניים והרלוונטיים לנכס שלך. כך אנחנו חוסכים לך זמן יקר, בזבוז אנרגיה וממעטים להפריע בשגרת החיים של הגרים בנכס. הבלעדיות מאפשרת לנו להשקיע משאבים רבים בנכס שלך, כמו צילום מקצועי שלו, התאמת פעולות השיווק אליך ולנכס שלך, עריכת בדיקות מקדימות שמונעות הפתעות לא נעימות ועוד ועוד. בסופו של יום, ההשקעה הזו מביאה תוצאות בדמות מימוש פוטנציאל המחיר של הנכס בפרק זמן קצר, תוך כדי תהליך נינוח ורגוע עבורך.

הניסיון שלי עם מתווכים לא חיובי במיוחד. למה שאיתכם זה יהיה אחרת?

אנחנו החלטנו לעשות מעשה ולהיות החלוצים שמביאים איתם גישה חדשה אל ענף תיווך הנדל"ן. איתי כהן, הבעלים של משרד נדל"ן 60+, הביא איתו מעולם האימון האישי יכולות של הקשבה, הכלה, אמפתיה ורגישות שמאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו שירות בסטנדרט חדש. אנו פועלים בשקיפות מלאה מולך ומול בני משפחתך (במידה ויש בן משפחה שמלווה אותך בתהליך). עסקת נדל"ן עם משרדנו מאופיינת באמינות חסרת פשרות, מקצועיות ויושרה. אנחנו מזמינים אותך לקרוא את ההמלצות שקיבלנו מלקוחותנו, שגם להם היה ניסיון מר עם מתווכי נדל"ן בעבר, וכיצד השתנתה דעתם כבר בפגישה הראשונה ולאורך התהליך כולו. הם נוכחו לראות כיצד אנחנו פועלים בנחישות כדי להבטיח את האינטרסים שלהם, מגשרים ומסייעים לכך שכל הצדדים יהיו מרוצים מהעסקה, ועובדים בחיוך ובשלווה.

מה הבדל בין המשרד שלכם לכל משרד תיווך אחר?

מתוך היכרות מעמיקה עם אוכלוסיית גילאי 60+ וניסיון עשיר במכירת נכסים ורכישת נכסים שמותאמים לרצונות ולצרכים שלהם, גיבשנו תהליך עבודה שמיועד בדיוק לזוגות מבוגרים ולמבוגרים יחידים. בשונה מזוגות צעירים ומשפרי דיור, לבני ה- 60+ יש רצונות שונים וברוב המקרים הם זקוקים לעזרה חיצונית כדי להוציא לפועל פרויקט של העתקת מקום המגורים. במקרים רבים הם תלויים במשפחתם ובעיקר בילדים כדי להניע את התהליך, וכבר נוכחנו לראות שהתלות הזו עלולה לגרום לכך ששינוי מקום המגורים התממש רק אחרי 1-3 שנים מהיום שהחלו לדבר על רצונם לעבור. אחד השלבים הראשונים בתהליך הוא בניית תמונת החזון של הבית החדש במיקום החדש. יש לנו היכולת לגבש אמונה ומוטיבציה שמסייעות לבני ה- 60+ לעשות את הצעד הראשון (והמפחיד) ולהתחיל את תהליך שינוי מקום המגורים מתוך תחושה שהם לא לבד.

אם גם אתם מחפשים גורם מקצועי להתייעץ איתו, מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם

שדרות ירושלים 32, רמת גן | 072-3936412
Nadlan60@itay-cohen.co.il

© כל הזכויות שמורות לחברת נדל"ן 60+ בע"מ